Ponajprije i Vama i Vašima najdražima draga Anita, Sretan i Radostan Uskrs!
sa radošću ovo pišem: ove dvije Radionice od kada sam prisutan sa Izvorom na jedan novi način a posredstvom Vašeg kanala, donose u moj život uistinu nešto drugačije, nešto bitno drugačije.. Pravila poznam od ranije, od drugih duhovnih učitelja – recimo, ali sa Vama to ima neku drugačiju dubinu, smisao, učinak.. Do te razine, da ću uskoro preuzeti Vaš tečaj za financijsko obilje, a na jesen i biti učesnik Vaše Akademije. Za sada sam na radionicama, i veselim se svakom susretu utorkom, kao i dnevnim obnavljanjima tih radionica.