Spoštovana Anita, najprej se opravičujem, ker sem vas v včerajšnjem komentarju tikala bilo je spontano, imela sem občutek, kot da pišem prijateljici, dejansko tako tudi čutim, ko vas poslušam 🙃, hvala za današnji nasvet, kratko, jedrnato, vendar malo težje vsaj meni pri 60-desetih je to izziv, imam tri zlate otroke,3 vnuke prekrasne in 38 let zakona, več kot pol življenja sem se prilagajala, zbolela za rakom, postala invalid, stala stala ob strani hčeri, ki je pri 32 letih zbolela za rakom, Bogu hvala, po groznih mukah uspešno pozdravljena, veliko težkih lekcij v zakonu…, sedaj želim drugače živeti, pa mi slabo uspeva… a se sploh še splača pri mojih letih se sprašuje 🤔
Anita, Vaše oči so prodorne in lepe kot Ocean izpod vašega doma 🤩🤗