Anita, anđele, hvala ti što postoji, hvala na nesebicnosti, na strpljivosti, na nesebičnom djeljenju sebe. Otkad sam počela raditi s tobom moj se život promijenio, doslovno iz težine u lakocu. Svaki dan i svaku noc dišem lakše, anksioznosti i panika više nema. Smatram Akademiju osobnog razvoja kod tebe, darom od Boga. Kao i svaki program koji sam upisala i odslusala pažljivo uvijek dva puta, toplo bi preporučila meditacije Utorkom, čarobne su..uvijek baš uvijek nađem odgovore na svoja pitanja koja nikad nikom nisam otkrila, nisam postavljala a imala sam ih mnogo. Hvala ti dušo draga 💎